Psycholog i psychoterapeuta Rzeszów - CST SELF

Szkolenia dla firmSzkolenia proponowane Państwu przez naszą firmę mają na celu zwiększenie kompetencji pracowników, poprawę stosunków pomiędzy osobami zatrudnionymi na różnych szczeblach w hierarchii firmy, a także wzmocnienie istniejących zespołów pracowniczych.

Dzięki udziałowi w konkretnym warsztacie Państwa pracownicy będą mieć możliwość nabycia niezbędnych umiejętności, co z pewnością przełoży się na lepszą współpracę zarówno z przełożonymi jak i kolegami z zespołu. Zwiększenie efektywności i wydajności pracy poprzez udział w warsztatach umiejętności psychospołecznych jest dziś nie tylko dobrze widziane i powszechne, ale przede wszystkim przynosi rezultaty zarówno dla firmy jak i zatrudnionych w niej ludzi.

Zadowolony pracownik to szczęśliwy szef!


W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia przygotowane bezpośrednio dla konkretnej grupy pracowniczej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z szacunkiem dlatego, że:

Nasza oferta nie jest uniwersalna - jest indywidualna!

Program każdego warsztatu opracowywany jest w oparciu o wymogi oraz sugestie klienta zlecającego przeprowadzenie szkolenia, to Państwo decydują na co położyć nacisk, jakie umiejętności i zdolności waszych pracowników wydobyć, a my już się postaramy o to by Państwa cel został osiągnięty.

Oczywiście w każdej sprawie możecie Państwo liczyć na pomoc naszych trenerów, odpowiedzialnych za stworzenie programu oraz prowadzenie warsztatu. Naszą firmę tworzą bowiem osoby, dla których prowadzenie warsztatów to pasja, a nie tylko praca.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.